Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Na prodej (povinný)
  • Dom
Obec/ Okres (povinný)
  • Bernartice/Trutnov
Popis (povinný)
  • Nabízíme k prodeji podíl 9/10 rodinného domu v nádherné horské lokalitě Krkonoše (KRNAP). Bytová jednotka o velikosti 6+2 o velikosti 220m, zastavěná plocha 159m, poslední rekonstrukce v roce 1995, přípojky, voda, kanalizace a elektrika. Pozemek o velikosti 1091m. Obec Bernartice se nachází v severní části okresu Trutnov, ve vzdálenosti cca 13 km od okresního města. Občanská vybavenost sestává z OÚ, pošty, MŠ, ZŠ 1. stupeň, hřiště, obchodu, restaurace a několika penzionů. Úplná občanská vybavenost je v Žacléři (7 km). Obcí prochází silnice I. třídy č. 16 ve směru z Trutnova, dále velká možnost nákupů v krajském městě Hradec Královéve vzdálenosti 62km. V obci je železniční stanice na trati Trutnov - Žacléř (vzdálená 8km). Od domu cca 7km sjezdovky, možnost i jako rekreačního zařízení. Lokalita Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně, hraniční přechod Královec. Jedná se o samostatně stojící dům, částečně podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a se sedlovou střechou. Podkroví je využito.
Cena konečná (povinný)
  • 2390000
Email (povinný)
  • David.kopa@seznam.cz